Pramínková metoda - Rinex, Micro Ring

Micro Ring a Rinex jsou metodami používané tzv. za studena. Při aplikaci nedochází k tepelnému ani chemickému použití, stačí pouze malinký kovový kroužek. Díky tomu jsou velmi šetrné k přirozeným vlasům i při opětovném použití. Konečným výsledkem je nejmenší a nejnenápadnější spoj ze všech metod používaných v prodlužování vlasů.

Kroužky jsou zpravidla vyrobeny z aluminia v několika základních barvách a velikostech. Většinou se jedná o velikosti od 3 do 4 mm. Některé druhy kroužků mají vnitřní silikonovou výstelku, která má chránit vlastní vlasy před poškozením. Nevýhodou však je, že silikonová výplň poměrně výrazně zvětšuje velikost kroužku.

Aplikaci:

Prodlužované pramínky se k vlastním vlasům připojí pomocí malého kovového kroužku, který se speciálními kleštičkami uzavře. Při opětovném použití stačí pouze kroužek otevřít.

Životnost:

Bohužel používaná kosmetika společně s vlhkostí a tlakem kroužku způsobují, že se pramínek často rozlepí a je nutné nahradit ho novým nebo přelepit, což zkracuje vlasový pramínek.

Výhody:

Je to velmi rychlý způsob nejen při aplikaci, ale i při jejich odstranění. Pokud jsou kroužky uchyceny šikovně bez jejich poškození, nemusí se zkracovat jako při keratinu. Velmi nenápadný, téměř neviditelný spoj.

Tyto metody nejsou vhodné pro jemné vlasy a pro alergiky.

Kroužky jsou k dostání v několika základních barvách a velikostech, zpravidla o velikosti 3 - 4 mm.

Nevýhody:

Nevýhodou je větší objem kroužků ring, které se nemůžou nasadit blízko sebe a tak je obsazená plocha na hlavě větší. Také mohou mírně tlačit ve spánku při usnutí na zádech. Tato metoda není vhodná pro jemné vlasy a alergiky.

3 nejpoužívanější druhy Micro ringů:

  • Neviditelné Micro Rings
    Spojení vlasového pramene je pomocí ultra tenkého měděného kroužku, který je uvnitř hladký - velmi snadná aplikace a odstranění. Kroužky jsou nejméně viditelné.
  • Metoda protiskluzové Micro Rings
    Spojení vlasového pramene pomocí kovového kroužku s vrutem, který zabraňuje sklouznutí. Kroužky se snadno aplikují, výborně drží, ale jsou hrubší a více cítit ve vlasech.
  • Silikon Micro Rings
    Jsou extrémně šetrné. Vaše vlásky chrání silikonová výstelka kroužku a proto jsou Vaše vlásy pod kroužkem chráněny. Silikon funguje také jako protiskluz. Malou nevýhodou je trochu větší spoj.
MICRO RING MICRO RING MICRO RING MICRO RING
Salon u Vás doma

Nemáte čas na návštěvu salonu?
Jste na mateřské dovolené a nemáte možnost hlídání dětí?
» Žádný problém! Přijedu až k Vám domů. «

Po Praze ZDRAMA, mimo Prahu za příplatek.

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz
Skype: beautyandstyling

Prodlužování vlasů všemi metodami, líčení, společenské účesy, svatební líčení a účesy, …
(Jízdné v rámci Prahy není účtováno. Mimo Prahu dle vzdálenosti po dohodě.)

Služby
Akce

VELKÁ LETNÍ SLEVA 40% NA

29.07.2013

Velká letní sleva 40% na:
- Prodloužení vlasů metodou keratin nebo micro ring
- Kvalitní středoevropské vlasy - vlnité, mírně vlnité NEBO rovné
- Různé barvy a délky

více »

Svatební líčení a účesy

21.06.2012

Svatební den by měl být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto je dobré přenechat starost o vzhled raději profesionálům. Přijedu k Vám domů ... pro Váš klid, pohodu a spokojenost.

více »
Novinky

VELKÁ NOVINKA NA TRHU !!!

20.05.2014

Vlasové pásky - dělání vlasů do pásek.Chcete jakékoliv vlasy předělat do páskové metody? Vlasové pásky jsou velmi pohodlnou, nepoužívanější a nejprodávanější metodou prodlužování vlasů.Nabízím Vám udělání jakýchkoliv vlasů na vlasové pásky. Využijete jedinečné příležitosti.

více »

NEJOBLÍBENĚJŠÍ METODA PRODLOUŽENÍ VLASŮ

3.12.2013

Za tepla či za studena? Aneb to nejlepší pro vaše vlasy. Vlasy se prodlužují buďto za tepla nebo za studena. Oblíbenější jsou metody za studena.

více »
Kontakty

Beauty and styling

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz

Partneři
Reklama na internetu Tvorba chytrých webů Prodlužování vlasů Praha Fotografické služby