Prodlužování vlasů Praha

Každá žena ví, jak důležité jsou vlasy. Krásné vlasy jsou pro náš každodenní vzhled velmi důležité. Mnohdy jsou vlasy to první, čeho si na nás druzí všimnou. Pokud Vaše vlasy vypadají dobře, cítíte se skvěle a navíc krásně vypadající účes Vám zvedne sebevědomí. Nezáleží zda máte vlasy rovné nebo vlnité, vždy by měly vypadat zdravě. Prodlužování vlasů Vám pomůže k tomu, aby Vaše vlasy získaly objem, lesk a aby vypadaly reprezentativně.

Co vlastně je prodlužování vlasů? Prodlužování vlasů je připevnění delšího pramene přírodních či syntetických vlasů k pramenu vlastních. Konečným výsledkem jsou krásné, bohaté a zdravě vypadající vlasy. To co bylo dříve dostupné pouze pro celebrity, si v dnešní době může pořídit každý.

Nejpoužívanější metody prodlužování vlasů jsou:

 • vlasové pásky
  Jedná se o revoluční metodu prodlužování vlasů, která pomocí vlasových pásků vlasy prodlouží za pouhých 40 až 60 minut. Při aplikaci se používá tzv. sendvičová metoda - lepení pásky na pásku. Vlasové pásky jsou jmenovány nejšetrnější metodou na trhu. Více o této metodě prodlužování vlasů i o metodách dalších zde »
 • keratinové pramínky
  Systém prodlužování vlasů keratinem patří mezi jednu z nejžádanějších metod, jak prodloužit a zahustit vlasy. Keratin je nerozpustný ve vodě a má vláknitou strukturu. Prameny vlasů jsou zakončené keratinem (keratinové nehtíky), které se aplikují za tepla speciálními kleštěmi, které mají stejnou výhřevnost jako běžná žehlička na vlasy. Více o této metodě prodlužování vlasů i o metodách dalších zde »

Vlasové pásky - Tape, Tapex, PU

Vlasové pásky Vlasové pásky Vlasové pásky Vlasové pásky

Keratinové pramínky - pramínková metoda

Keratinové pramínky Keratinové pramínky Keratinové pramínky Keratinové pramínky

V našem obchodě naleznete široký výběr vlasů vhodných k prodlužování té nejvyšší možné kvality. Nabízíme prodej vlasů a příslušenství k prodlužování vlasů. V naší široké nabídce vlasů si jistě vyberete ty pravé pro Vás. Jsme v této oblasti profesionálové a naším cílem je spokojený zákazník. Snažíme se našim klientům vyjít maximálně vstříc a proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem či přáním.

K prodlužování vlasů nabízíme také:

 • prodej vlasů
 • příslušenství k prodlužování vlasů


Ke každému zákazníkovi se hodí jiný typ vlasů. K prodlužování vlasů je vhodné vybrat si takové vlasy, které jsou nejvíce podobné těm Vašim. Pokud si nebudete vědět rady, rádi Vám poradíme a pomůžeme k Vaší plné spokojenosti.

Pro koho je prodlužování vlasů vhodné?

Prodlužování vlasů je pro ty, kteří chtějí mít upravený, kvalitní a zdravě vypadající účes. Nebo pro ty, kterým se nechce čekat, až vlasy dorostou do požadované délky a chtějí mít dlouhé vlasy ihned. Z krátkých vlasů lze vytvořit dlouhé a u dlouhých řídkých vlasů lze prodlužováním vlasů dosáhnout většího objemu.

Prodlužování vlasů je jednou z možností, jak udělat ženu krásnou a přitažlivou. Každá žena se chce líbit. Dlouhé vlasy podtrhují ženskou krásu a je známo, že pro většinu mužů jsou ženy s dlouhými vlasy atraktivnější. Pokud patříte k těm ženám, jež nemají krásné husté vlasy od přírody, nemusíte zoufat. I vy můžete mít dlouhé vlasy, které budou působit přirozeně a zdravě.

Prohlédněte si naší galerii spokojených zákaznic, které prodlužování vlasů již využily.

Prodlužování vlasů Praha - prodej vlasů široké nabídky.

Jaké vlasy zvolit k prodlužování vlasů

Prvním krokem v prodlužování vlasů je výběr vhodných vlasů. Lidské vlasy obecně jsou vhodné všechny, záleží na typu, struktuře a životnosti.

Nejprve je dobré si ujasnit pár základních věcí o prodlužování vlasů:

 • cena vlasů
 • životnost vlasů 
 • jejich další úprava


Rozmyslete si, kolik do prodlužování vlasů chcete investovat peněz a jak dlouho si přejete, aby vydržely. Pokud rádi měníte účesy, je lepší zvolit vlasy levnější, které sice méně vydrží, ale za to je můžete častěji měnit. Je-li Vaším přáním dlouhodobý stálý účes, určitě se vyplatí, vlasy kvalitnější, které budou při dobré péči vypadat dobře i po několika měsících.

Dále je potřeba vzít v úvahu, zda budete chtít vlasy žehlit, natáčet či barvit. Některé typy vlasů nejsou vhodné pro barvení (asijské vlasy) a jiné se mohou barvit pouze přelivem ( asijské REMY vlasy). U levnějších variant vlasů, určených k prodlužování vlasů, dochází po častém mytí a žehlení k jejich ničení. U nejkvalitnějších středoevropských vlasů nemá žehlení ani barvení větší negativní vliv.

Nabízíme prodej vlasů:

 • středoevropské panenské vlasy 
 • východoevropské vlasy
 • řecké vlasy
 • indické vlasy
 • asijské vlasy

Vždy platí, že o prodloužené vlasy je nutné se pečlivě starat, chcete-li, aby vydržely. Jen pravidelná péče o vlasy Vám zajistí delší životnost a jejich kvalitu.

Více o prodlužování vlasů v našem průvodci »

Metody prodlužování vlasů

Na výběr je několik metod prodlužování vlasů a je jen na Vás vybrat si tu, která Vám bude nejlépe vyhovovat. V základě se můžete rozhodnout, zda chcete vlasy prodloužit na chvíli, například pomocí sponek, kdy ráno pramínky nasadíte a večer sundáte nebo si zvolíte celkové prodloužení vlasů a pramínky budou připevněné „nastálo". U každé metody ovšem lze pramínky opakovaně použít.

Metody prodlužování vlasů:

Rádi Vám s výběrem metody pomůžeme a poradíme tu metodu, která se k Vám bude hodit nejvíce s ohledem na Vaše potřeby a přání.

Prodlužování vlasů Praha - každá žena může být krásná.

Salon u Vás doma

Nemáte čas na návštěvu salonu?
Jste na mateřské dovolené a nemáte možnost hlídání dětí?
» Žádný problém! Přijedu až k Vám domů. «

Po Praze ZDRAMA, mimo Prahu za příplatek.

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz
Skype: beautyandstyling

Prodlužování vlasů všemi metodami, líčení, společenské účesy, svatební líčení a účesy, …
(Jízdné v rámci Prahy není účtováno. Mimo Prahu dle vzdálenosti po dohodě.)

Služby
Akce

VELKÁ LETNÍ SLEVA 40% NA

29.07.2013

Velká letní sleva 40% na:
- Prodloužení vlasů metodou keratin nebo micro ring
- Kvalitní středoevropské vlasy - vlnité, mírně vlnité NEBO rovné
- Různé barvy a délky

více »

Svatební líčení a účesy

21.06.2012

Svatební den by měl být tím nejkrásnějším dnem v životě, proto je dobré přenechat starost o vzhled raději profesionálům. Přijedu k Vám domů ... pro Váš klid, pohodu a spokojenost.

více »
Novinky

VELKÁ NOVINKA NA TRHU !!!

20.05.2014

Vlasové pásky - dělání vlasů do pásek.Chcete jakékoliv vlasy předělat do páskové metody? Vlasové pásky jsou velmi pohodlnou, nepoužívanější a nejprodávanější metodou prodlužování vlasů.Nabízím Vám udělání jakýchkoliv vlasů na vlasové pásky. Využijete jedinečné příležitosti.

více »

NEJOBLÍBENĚJŠÍ METODA PRODLOUŽENÍ VLASŮ

3.12.2013

Za tepla či za studena? Aneb to nejlepší pro vaše vlasy. Vlasy se prodlužují buďto za tepla nebo za studena. Oblíbenější jsou metody za studena.

více »
Kontakty

Beauty and styling

tel.: +420 777 272 314
e-mail:
info@beautyandstyling.com
info@prodluzovani-vlasu-ucesy.cz

Partneři
Reklama na internetu Tvorba chytrých webů Prodlužování vlasů Praha Fotografické služby